Поліпшена казарма-гуртожиток для рівненських військових-контрактників обійдеться у 18 мільйонів

Опубліковано: 07.08.2018. Автор: . Рівненська область

Поліпшена казарма-гуртожиток для рівненських військових-контрактників обійдеться у 18 мільйонів
Поліпшена казарма-гуртожиток для рівненських військових-контрактників обійдеться у 18 мільйонів

Наразі на території рівненського гарнізону вже завершені підготовчі роботи, які були необхідні для початку будівництва казарми поліпшеного планування.  В прес-службі Міністерства оборони України у Рівненській області ввести в експлуатацію вже повністю готову будівлю, в якій згодом оселяться контрактники оперативного командування «Захід», обіцяють до кінця цього року. 

За словами начальника квартирно-експлуатаційного відділу міста Рівне підполковника Андрія Чухіля, від початку робіт минуло близько місяця.

– За цей час будівельники виконали такі роботи: підготували місце для будівництва, перенесли на ділянку план будівлі в натуральну величину, визначили на місцевості крайні її кутові точки, провели розбивку осей фундаменту тощо. На сьогодні майже завершено встановлення блоків до нульової відмітки. Визначені графіки та терміни виконують згідно із планами, бюджет нового об’єкта складає 18 мільйонів гривень. Введення в експлуатацію цієї будівлі з окремим виходом в місто на вулицю Коцюбинського заплановано вже до кінця 2018 року.

За словами офіцера, навесні цього року в одній з військових частин гарнізону вже переобладнали казарми на гуртожиток для проживання більше сотні військовослужбовців-контрактників.

Варто додати, що масштабний будівельний проект реалізовується у військових гарнізонах по усій країні за дорученням Президента України та під особистим контролем Міністра оборони України з метою покращення соціального забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...