Львівський аеропорт повідомив про скасування одного і затримку чотирьох рейсів з Італії

Опубліковано: 08.08.2018. Автор: . Львівська область

Львівський аеропорт повідомив про скасування одного і затримку чотирьох рейсів з Італії
Львівський аеропорт повідомив про скасування одного і затримку чотирьох рейсів з Італії

Мова йде про рейси італійської авіакомпанії Ernest Airlines, яка здійснює переліт з Італії до Львова і зі Львова в Італію. Як повідомили в прес-службі аеропорту, авіакомпанія Ernest скасувала рейс на 8 серпня, яким львівські туристи повинні були вилетіти з Італії, повідомляють колеги з УНІАН.

Рейс ERN423 / 424 Мілан (Мальпенса) – Львів – Мілан (Мальпенса) на 8 серпня скасований внаслідок несправності запланованого повітряного судна A320 EI-GCC. Пасажири будуть вивезені автобусами на інші рейси даної авіакомпанії, – наголошується в повідомленні.

Також 8 серпня затримуються чотири рейси авіакомпанії Ernest з Італії до Львова і зі Львова в Італію.

ERN297 Венеція-Львів затримується з вильотом в Венеції до 13-30.ERN 238 Львів-Рим затримується з вильотом зі Львова до 16-00.ERN 237 Рим-Львів затримується з вильотом в Римі до 18-50.ERN 298 Львів-Венеція затримується з вильотом у Львові до 21-30, – повідомляє прес-служба аеропорту.

В аеропорту «Львів» не повідомляють, коли повинні були відбутися вильоти за планом і скільки годин складає затримка рейсів, а також причини затримки цих рейсів.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...