На могилі Януковича у Криму встановили пам’ятник

Опубліковано: 08.08.2018. Автор: . Крим

На могилі Януковича у Криму встановили пам’ятник
На могилі Януковича у Криму встановили пам’ятник

На Братському військовому кладовищі в Севастополі з’явився надгробний бюст синові президента-втікача Віктору Януковичу-молодшому, який, за повідомленнями преси, загинув на озері Байкал в березні 2015 року.

Як повідомляє Крим.Реаліі, на невеликому постаменті встановлено бюст із зазначенням дат народження і смерті (16.07.1981р. – 20.03.2015 р) молодшого сина колишнього глави української держави, який в лютому 2014 року втік з України в результаті подій Революції Гідності. Віктор Янукович-молодший після втечі його батька також покинув Україну і, за повідомленнями ЗМІ, перебував в Росії.

Крім того, на пам’ятнику написано «Віктор Вікторович Янукович». Над ним, на арці, – цитата з Євангелія від Іоанна: «Немає більше від тієї любові, як хто душу свою покладе за друзів своїх». Територія біля могили огороджена кам’яним парканом. На ній встановлена ​​лавка, покрита деревом, і два кам’яних столика, висаджена молода сосна.

Братське кладовище часів Кримської (Східної) війни (1853-1856 рр.) розташоване на північній стороні Севастополя і є меморіальним. На ньому поховані солдати, матроси і офіцери, загиблі в 1854-1855, 1918-1920 і 1941-1945 роках в боях за Севастополь, а також відомі і заслужені городяни.

Користувачів соцмереж така надмірна повага до Януковича-молодшого дещо обурила – мовляв, мало того, що не воював і не герой, але поховали на військовому кладовищі, то ще й пам’ятник недешевий встановили. До того ж багато хто взагалі сумнівається, що він – мертвий, адже офіційного підтвердження з боку української влади про його смерть досі немає.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...