В Інтернеті з’явилася нова небезпечна «гра смерті» для підлітків

Опубліковано: 08.08.2018. Автор: .

В Інтернеті з’явилася нова небезпечна «гра смерті» для підлітків
В Інтернеті з’явилася нова небезпечна «гра смерті» для підлітків

Онлайн-месенджери захоплює нова суїцидальна гра під назвою Момо. Розрахована вона на дітей і підлітків, і працює в основному в популярному мессенджері Whats Арp.

Як розповідають ті, кому вже довелося зіткнутися з грою (наразі це закордонні користувачі Інтернету), спочатку в контактах з’являється анонімний куратор, підписаний як Момо. На фото – жінка із  виряченими очима, величезним ротом та на курячих лапах. Істота нагадує витвір японського скульптора Мідорі Хаясі.

Куратор надсилає підліткам страшні картинки, фотографії із зображенням сцен насильства, а потім пропонує виконувати різні накази. Якщо ж людина відмовляється це робити, їй починають погрожувати смертю, прокляттям або вбивством всієї сім’ї.

Про небезпеку гри вже заявила влада Мексики та Аргентини. Зокрема ажіотаж викликало повідомлення поліції Аргентини про самогубство 12-річної дівчинки з Буенос-Айреса. В її телефоні поліцейські відшукали кілька повідомлень, пов’язаних із новою вірусною грою. Тривалий час вона спілкувалася з 18-річним хлопцем, з яким обговорювала свої психологічні проблеми. Поліція вважає, що саме він відправив дівчинці посилання на Момо.

Нова небезпечна гра може прийти й в Україну, щоправда, поки у кіберполіції ситуацію не коментують, пишуть колеги з Обозреватель.

Психологи ж кажуть, що подібні ігри мають вплив на нестійку психіку підлітків. А стояти за всім цим можуть ті, хто проводить експерименти з впливу інформаційних технологій.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...