На Вінничині подружжя підгодовує пенсіонерів хлібом

Опубліковано: 09.08.2018. Автор: . Вінницька область

Хліб
Хліб

Подружжя Автухових з Вінничини нічим особливо не відрізняється з-поміж решти місцевих родин, окрім одного – сімейна пара вирішила допомагати нужденним. Вони раз на тиждень за власні гроші купують хліб і роздають його пенсіонерам на базарі у Козятині. Від побаченого емоції не витримують і в інших відвідувачів базару, йдеться у сюжеті телеканалу НТН.

Пан Олександр  із ящиками, заповненими хлібом, із самого ранку йде на місцевий базар. Тут на нього вже чекають пенсіонери, аби безкоштовно отримати буханця. Хліб для нужденних подружжя роздає раз на тиждень.

У пенсіонерів часто останні гроші йдуть на ліки, їм реально не вистачає, тому дивлячись, як вони рахують ті копійки, серце обливається кров’ю, – розповідає Олександр Автухов.

Щотижня родина на таку благодійність витрачає по 350 гривень, це 35 буханок хліба. Але щоразу кількість охочих до безкоштовної випічки зростає. Буханці зникають із прилавку миттєво, але знаходяться небайдужі містяни, які самі докуповують хліб і роздають.

До речі, приклад, який показує подружжя Автухових, вже переймають й інші місцеві мешканці. За власні гроші купують буханці й віддають нужденним, бо добре розуміють, що державної допомоги або пенсії вже на найнеобхідніше не вистачає.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...