Навіть курка може перебігти: у річці Уж зникає вода

Опубліковано: 09.08.2018. Автор: . Закарпатська область

Даже курица может перебежать: в реке Уж пропадает вода
Даже курица может перебежать: в реке Уж пропадает вода

Масштабні вирубки лісів у Закарпатті дають про себе знати. Екологи б’ють на сполох, кажуть, якщо так піде й далі, то Ужгород перетвориться на пішохідну зону. Адже річка Уж настільки зміліла, що її курка може перебігти, повідомляють колеги з Перший.com.ua.

В Ужгороді між мостом Масарика та пішохідним переходом видніється каміння. На сушу перетворилося 70 відсотків річки на цій ділянці. Вода дуже мілка, глибина – лише в ямах декілька сантиметрів.

Русло також стало вузьким і сягає в ширину не більше п’яти метрів. Словом, головна окраса Ужгорода перетворилася на потічок.

Так даються взнаки масові вирубки лісів на Закарпатті, кажуть екологи. Адже протягом останніх десятиліть вони сягнули критичної позначки. І якщо найближчим часом це свавілля не зупиниться, то Закарпаття взагалі може втратити половину річок.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...