Рівнянин Михайло Романчук виграв другу золоту медаль Євро-2018 з плавання

Опубліковано: 09.08.2018. Автор: . Рівненська область

У Глазго (Шотландія), де триває чемпіонат Європи-2018 з водних видів спорту, український плавець Михайло Романчук впевнено переміг у фіналі 800 метрів вільним стилем. Фінальний заплив Романчук почав позаду головних конкурентів, але поступово українець вийшов в лідери.

За Романчуком слідом йшов італієць Грегоріо Палтріньєрі, однак на останніх ста метрах він більше думав аби втримати «срібло», ніж догнати українця, повідомляють колеги з Укрінформ.

Час Романчука – 7:42.96. Це його друга золота медаль в Глазго. Палтріньєрі – срібний призер, німець Флоріан Веллброк – бронзовий.

Нагадаємо, раніше на чемпіонаті Європи-2018 з плавання Михайло Романчук виграв дві медалі – «золото» на 400 м вільним стилем і «срібло» на 1500 м вільним стилем.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.