А замість тварин – люди. Китайці відкрили унікальний зоопарк

Опубліковано: 10.08.2018. Автор: .

А замість тварин – люди. Китайці відкрили унікальний зоопарк
А замість тварин – люди. Китайці відкрили унікальний зоопарк

В китайському зоопарку Lehe Ledu тварин і людей вирішили поміняти місцями. Відвідувачів помістили в величезні клітки-автобуси. Натомість представники дикої природи в цей час – на волі.

Автобус-клітка з відвідувачами рухається за визначеним маршрутом, впродовж якого їх супроводжують тварини. Для цього їх приваблюють шматками м’яса, які чіпляють безпосередньо на автобус, або дозволяють людям викидати через отвори в клітці.

Ті гострі відчуття, які мають змогу відчути наші відвідувачі, не запропонують в жодному іншому зоопарку. Великі кішки їх переслідують або навіть нападають. І все це без жодних ризиків для життя та здоров’я людей. Попередньо ми попереджаємо відвідувачів, що пальці та руки висовувати з клітки заборонено, адже голодний тигр навряд чи побачить різницю між людиною та своїм сніданком, – говорить Чан Лян, прес-секретар зоопарку.

Варто зазначити, що зоопарк Lehe Ledu знаходиться у китайському місті Чунцін. Незвичний формат в адміністрації закладу пояснюють бажанням не виривати тварин з їх звичайного  середовища проживання, а також уникнути вторгнення людини в дику природу.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...