Львів’янка стала одним із кращих фотографів світу

Опубліковано: 13.08.2018. Автор: . Львівська область

Львів’янка стала одним із кращих фотографів світу
Львів’янка стала одним із кращих фотографів світу

Компанія Adobe опублікувала новий список «молодих зірок фотографії», серед яких виявилася 23-річна українка Ірина Громоцька зі Львова. Про це йдеться в блозі компанії.

Ірина Громоцька народилася у сім’ї вчених і виросла в середовищі, де заохочувалося навчання. Вона почала займатися фотографією у віці 20 років і навчилася використовувати свою нову DSLR-камеру за допомогою YouTube-уроків та інтерв’ю з фотожурналістами. Іринка відійшла від формальної портретної зйомки, схиляючись до вуличної фотографії. Завдяки цьому вона може відобразити жінок і дітей в їх звичному оточенні. Проекти дівчини зосереджені навколо прав жінок. Вона сподівається використовувати свою роботу для того, щоб показати, як жінки живуть і ведуть повсякденну боротьбу, – йдеться у повідомленні.

Фото, опубліковане компанією Adobe, Ірина зробила три роки тому. Це світлина двох мешканок китайської провінції Юньнань, яку тоді ще 20-річна дівчина зробила, коли тільки вчилася працювати з фото.

Нещодавно Ірина Громоцька вступила до магістратури Школи журналістики УКУ у Львові.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...