«Шкіра і кості»: у Луцьку волонтери врятували собаку від власного господаря, який морив його голодом

Опубліковано: 14.08.2018. Автор: . Волинська область

«Шкіра і кості»: у Луцьку волонтери врятували собаку від власного господаря, який морив його голодом
«Шкіра і кості»: у Луцьку волонтери врятували собаку від власного господаря, який морив його голодом

Пса, схожого на скелет, який, заплітаючись від знесилення, блукав вулицями міста, побачили випадкові перехожі. Вони зняли це жахливе видовище на відео і виклали в Інтернет, де його й побачили зоозахисники. Волонтери почали ходити дворами, опитувати людей, аби знайти тварину. З’ясувалося, що собака не лише має господаря, а й він сам довів його до такого стану, йдеться у сюжеті колег з «5 каналу».

Ми ходили дворами, заглядали, опитували людей, чи бачили цього собаку. Можливо, хтось щось бачив. Зупинилися на одному будинку, де ми і знайшли тварину, – згадує зоозахисниця Катерина Джобулда.

Собака належав літній жінці з інвалідністю, за якою доглядає онук-опікун. Також сусіди розповіли, що цей чоловік веде аморальний спосіб життя.

Цього року я не бачив, щоб він гуляв із собакою. Минулого року я бачив, кілька разів ввечері він виходив з тим собакою. Я не знаю тієї породи, але то факт, що вона породиста, – запевняє сусід Олександр Марчук.

Зоозахисники виявили, що тварину виснажила не хвороба, а голод. Господар її не годував, але і віддавати пса не погоджувався:

Оскільки нам квартиру не відчиняли, ми закинули у вікно записку, що заплатимо за цього собаку. Тоді двері відчинилися, – кажуть волонтери. Собаку продали за 200 гривень.

Кості та шкіра і перелякані очі –в такому стані тварину відвезли до ветеринарів. Ті навіть не змогли одразу визначити його породу.

У стані важкого виснаження, анорексії, анемії, в нього була дуже велика кількість бліх, блошиний дерматит, отит і кон’юнктивіт. Коли він до нас надійшов, важив 14 кг. При його зрості холки і при об’ємі лап  він має важити десь до 30 кг, – пояснює ветеринар Яна Коханюк.

Зоозахисники відкрили рахунок для допомоги чотирилапій Беллі (так звати собаку), бо виснажений пес потребує тривалої реабілітації та спеціального харчування. Собаці вже навіть підшукали нового господаря.

Через жорстоке поводження з твариною зоозахисники поскаржилися на попереднього господаря у поліцію. Йому загрожує штраф у 8,5 тис. грн або навіть обмеження волі до трьох років!

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...