Українська компанія розробила унікальний шолом для військових

Опубліковано: 14.08.2018. Автор: .

Українська компанія розробила унікальний шолом для військових
Українська компанія розробила унікальний шолом для військових

Українська компанія LimpidArmor представила свою інноваційну систему доповненої реальності для бронетехніки – Land Platform Modernization Kit. Третя версія вітчизняної розробки дозволяє оператору за допомогою спеціального шолома бачити все, що відбувається зовні броньованої машини в он-лайн режимі, телеметрію всіх систем, статуси завдання, цілі, а також інтерактивні підказки розміщення дружніх і ворожих одиниць. Про це повідомляють колеги з Главное.

Нова система складається з восьми телекамер з оптичною стабілізацією, розташованих на корпусі машини, які дають огляд на 360 градусів, а також спеціального шолома доповненої реальності. Завдяки унікальному програмному забезпеченню, відео зовнішніх камер особливим чином «склеюється» в режимі реального часу і дає оператору єдину і якісну картинку.

Додатково, Land Platform Modernization Kit здатна виводити на внутрішній екран шолома інформацію з систем транспортного засобу, а також різні інтерактивні підказки. Система дозволяє підключатися до системи управління вогню бойової машини або приймати дані з БПЛА.

Розробка вже пройшла бойове тестування на танковому полігоні «Десна».

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...