«А по документах усе співпадає»: в Запорізькій області переплутали покійників

Опубліковано: 15.08.2018. Автор: . Запорізька область

«А по документах усе співпадає»: в Запорізькій області переплутали покійників
«А по документах усе співпадає»: в Запорізькій області переплутали покійників

Курйозний випадок стався у Мелітополі. Працівники ритуальної служби привезли родичам не того покійника. А коли ті обурилися, ритуальники відповіли: «Нічого не знаємо, за документами  усе співпадає», пише видання Местные вести.

Горе прийшло  у сім’ю мешканки Мелітополя Альбіни Демидової – жінка ховала матір. Та вона була просто шокована, коли з моргу замість мами привезли зовсім незнайому жінку. Але працівники ритуальної служби відповіли, що «за документами усе співпадає».

Родичі жінки розповідають, що побачивши тіло матері, Альбіна та її брат почали сильно плакати. Мовляв, тіло матері після смерті змінилося до невпізнання. Вбиті горем родичі і не одразу помітили підміну. Лише сусідка звернула увагу, що  покійниця аж надто сильно змінилася – на обличчі жодної зморшки, ще й нігті нафарбовані. А потім помітили, що й родимки немає. Лише тоді до них дійшло, що оплакують не того покійника. Лише одяг на померлій був той, який Альбіна передала для матері.

Сусіди, які прийшли прощатися з покійною, підняли шум. Ритуальники спочатку не могли повірити в те, що сталося, адже за документами вони привезли ту людину, яку треба. Але після розглядів, повідомивши, що помилилися працівники моргу, тіло забрали і відвезли назад, пообіцявши через півгодини привезти «потрібного» небіжчика.

Люди кажуть, добре, що сусідка забила на сполох. Родичі в такому стані, що не можуть адекватно оцінювати ситуацію. І що? Поховали б не ту людину? А потім коли прийде час забирати з моргу тіло іншої померлої, що робити?

До слова, років із двадцять тому схожа ситуація була й на Здолбунівщині (Рівненська область). Тоді про це писала місцева преса. Але там виявили «не свого» небіжчика вже після похорону – коли родичі сиділи на поминках, прийшли інші люди і повідомили, що ті поховали «не свого». Мовляв, їм віддали «вашого». Довелося перезахоронювати.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...