Сьогодні Кузьмі Скрябіну виповнилося б 50: чим він увійшов в історію армії та що думав про вишиванку

Опубліковано: 17.08.2018. Автор: . Львівська область

Сьогодні Кузьмі Скрябіну виповнилося б 50: чим він увійшов в історію армії та що думав про вишиванку
Сьогодні Кузьмі Скрябіну виповнилося б 50: чим він увійшов в історію армії та що думав про вишиванку

Сьогодні культовому українському співаку, письменнику, телеведучому, продюсеру та актору, лідеру гурту «Скрябін» Андрію Кузьменку виповнилося б п’ятдесят. На жаль, Кузьма не дожив до цього ювілею – він загинув 2 лютого 2015-го у ДТП біля села Лозуватка на Дніпропетровщині,  дорогою із концерту. Але ми й досі слухаємо його пісні і будемо слухати ще довго. Та це далеко не усі його таланти. Ким ще був Кузьма і кого ми втратили?

Попри те, що в дитинстві Андрій мріяв стати водієм сміттєвоза, бо вважав, що це «романтично», а за освітою він стоматолог, його життя – музика. Саме у цій сфері він прославився найбільше. Усе життя Кузьми тісно пов’язане з гуртом «Скрябін». Група з’явилася у далекому 1989-му. Вперше виступила у військовій частині 1991 року. Андрій був єдиним постійним її учасником.

У пам’яті мільйонів українців Кузьма залишився харизматичним, прямим, чесним, артистичним та мудрим артистом.  А ще Кузьма запам`ятався людиною, яка завжди говорила те, що думає. Ось кілька із його найвідоміших висловлювань:

Українці вибирають такого, що спочатку з вазеліном, а потім уже без вазеліна, шоб пожошче. Такий собі садомазохізм в генах…

Він не хотів брехати, а тим більше – говорити правду…

П’ятий раз поспіль ми щось думаємо, малюємо у своїй голові, приходить черговий чувак і все, що він говорить по телевізору, можна перекласти трьома-чотирма словами, самі знаєте, якими.

Політики — люди з інакшої планети, вони закони придумують для нас, щоб нас, як отару, тримати в якомусь периметрі.

Про трасу Кривий-Ріг — Олександрія. Я би назвав її спа-салоном, панове депутати. Не треба тратити бабки на то, щоби ходити і мнути свою жопу на дорогих масажистів, просто-напросто — сідайте на «таврію», знімайте крісло, жопу — на банановий ящик, і в цюйво ямку — йобс! І не треба, не треба ні масажа, не треба ламати собі голову, куда піти в фітнес-клуб, всьо приходить само-собою. Дякую вам за ту х@йню.

Патріотичні пісні треба писати весь час, а не тоді, коли їх писати треба. Бо до того, як в країні таке сталося, ніхто їх не писав, а зараз всі стали такими патріотами — понадівали собі вишиванки і поналіплювали їх на машини. Їх ще «вишиватниками» називають. Начепив вишиванку — і вже думаєш, шо все помінялося. Та вишиванка має бути десь глибше, зашита мамою і татом…

Мама плакала, тато сумно дивився на своє чадо, яке опозорило родину і не змогло навіть по-людськи присягтися Батьківщині на вірність. Фотографії з присяги завжди були присутні у дємбєльських альбомах всіх мужиків, обведені рамочками, квіточками, якорочками і зірочками, підкреслюючи всю серйозність проробленого вчину. В мене такої фотографії НЕМА, як, зрештою, і самого дємбєльського альбому. Замість неї в історії хвороби в нашому медпункті , перший раз в історії армії була написана фраза – «Упал в обморок, прінімая прісягу на вєрность Родінє.

Хамство — це кал, який виходить через рот!

Google помер після питання: «Де у Перемишлянах знайти проститутку-негритоску.

Мій дім — єдине в світі місце, де мене люблять і чекають незалежно від того, хто я і скільки заробляю. Я ніколи не зраджу найближчих мені людей.

Мрію про власний шинок. Я б назвав його «Бардак», час від часів і я з’являвся б там як гість, що сидів з клієнтами, пив би пиво і філософствував про життя.

Що більше хочеш від життя – тим менше воно хоче тобі дати.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...