У будинку трирічного хлопчика з Рівненщини, який говорив, що «нема Бозі», з’явився лик Христа

Опубліковано: 18.08.2018. Автор: . Рівненська область

У будинку трирічного хлопчика з Рівненщини, який говорив, що «нема Бозі», з’явився лик Христа
У будинку трирічного хлопчика з Рівненщини, який говорив, що «нема Бозі», з’явився лик Христа

Диво сталося у будинку сім’ї Годлевських із Квасилова (Рівненська область). Під час ремонту, переставляючи стару шафу, дочка господині помешкання Юлія помітила на полиці образ. Спочатку подумала, що лик Ісуса Христа від чогось перебився, намагалася його стерти, проте риси обличчя не зникали. Впродовж тривалого часу ніхто із членів сімейства не наважувався розповісти про це іншим, боялися, що піднімуть на сміх, адже повірити в таке і справді важко. Однак людська цікавість таки взяла гору і дерев’яну полицю показали місцевому священику.

Ця шафа не така й стара. Десь з 90-х років минулого століття, належала моїй мамі, – розповідає мама Юлії пані Олена. – Нічим особливим вона не вирізнялася, а тут таке! Ми коли побачили образ, стало дуже моторошно, аж мурахи по тілу поповзли.  Покликали сусідів, але виникли сумніви. Усі разом припустили, що, можливо, на полиці лежав церковний календар чи ще щось, от зображення і перебилося. Хоча в моєї мами ніколи не було такої ікони. А от прабабуся моя була дуже набожною – завжди їздила на прощі у Почаїв і прожила аж 102 роки! Словом, заховали ми ту полицю, але на душі якось неспокійно було.  До  речі, перед тим, як знайти цей образ, мій онук Кирило, якому три з половиною рочки, дуже сильно плакав і чомусь вигукував, що «нема Бозі». Не знаю, чому це йому до голови прийшло, і раптом ми знаходимо цей образ!

Врешті, за якийсь час пані Олена з дочкою наважилася показати образ жінці, яка керує хором у місцевій церкві. На той час на зображенні вже навіть з’явилися кольори, а риси обличчя Спасителя стали чіткішими. Цього року на свято Вознесіння Господнього перенесли його до церкви.

Цей образ схожий на київську ікону Богородиці, на сонці навіть кольори переливаються, – розповідає протоієрей, настоятель храму от. Роман Леошек. – Я показав його Владиці, той сказав оформити ікону під скло, аби ніхто не намагався її стерти і виставити в церкві для поклоніння. Так ми і зробили. Вже третій місяць прихожани мають можливість до  образу помолитися, а ми спостерігаємо, що ж буде далі. Наразі жодних див, пов’язаних із чудодійними властивостями образу, не було, проте, час покаже. Щонеділі служимо акафіст. Експертизи поки теж не проводили.

А тим часом пані Олена Годлевська, в домі якої об’явився образ, вважає це добрим знаком з небес для своєї сім’ї. Тому через деякий час хоче забрати ікону додому. А поки до неї нехай моляться усі охочі.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...