Рівнянин наочно продемонстрував, чому відремонтовані дороги області розсипаються за кілька місяців

Опубліковано: 20.08.2018. Автор: . Рівненська область

Рівнянин наочно продемонстрував, чому відремонтовані дороги області розсипаються за кілька місяців
Рівнянин наочно продемонстрував, чому відремонтовані дороги області розсипаються за кілька місяців

Щоб зарадити руйнуванню доріг у спеку, на найбільших автодорогах встановили спеціальні вагові комплекси. Якщо загальна маса вантажівки понад 24 тонни і навантаження на вісь 7 тонн, то при температурі повітря більше +28 градусів з 10:00 до 22:00 виїжджати на дороги заборонено. Біля Рівного теж є кілька таких габаритно-вагових комплексів, один із них – біля села Любомирка Рівненського району. Як цей процес відбувається насправді, на Viber «Західного аргументу» надіслав відео наш читач.

На бортовому комп’ютері у автомобілі чоловіка термометр  показує +32 градуси тепла. Однак дорогою до Любомирки габаритно-ваговий комплекс абсолютно порожній. Повз проїжджають вантажівки, важити які ніхто й не збирається. Бо там… нікого немає.

Це свіжо покладений асфальт. Як думаєте, скільки він за таких умов протримається? Правильно – не більше місяця. А це наші із вами гроші!, – обурюється рівнянин.

За роботу габаритно-вагових комплексів в області мають відповідати місцеві працівники «Укртрансбезпеки». У прес-службі  відомства телефон півдня не відповідав. Не було реакції і на повідомлення, відправлене на їх офіційну сторінку у Facebook. Лише надвечір надійшла відповідь, у якій прокоментувати цю ситуацію пообіцяли згодом. От тепер чекаємо…

Нагадаємо, що обласна влада ще на початку року хизувалася тим, що у 2018-му з Державного дорожнього фонду Рівненщина має отримати рекордну суму – 281 мільйон гривень. Місцеві чиновники ще на початку літа прозвітували, що за ці гроші планують провести ремонти на 116 дорогах області. Але з таким підходом та враховуючи якість виконаних ремонтних робіт, не виключено, що вже наступного року області знову доведеться просити гроші на відновлення доріг, які цього року відремонтують. Якщо, звичайно, відремонтують. Бо літо закінчується, а Рівненщина за темпами освоєння коштів на ремонт доріг, за словами Міністра інфраструктури Володимира Омеляна, пасе задніх (освоєно трохи більше 14%).

Як "бережуть" дороги на Рівненщині від впливу вантажівок у спеку.

Рівнянин наочно продемонстрував, чому щойно відремонтовані дороги області розсипаються за кілька місяців. Щоб зарадити руйнуванню доріг у спеку, на найбільших автодорогах встановили спеціальні вагові комплекси. Якщо загальна маса вантажівки понад 24 тонни і навантаження на вісь 7 тонн, то при температурі повітря більше +28 градусів з 10:00 до 22:00 виїжджати на дороги заборонено. Біля Рівного теж є кілька таких габаритно-вагових комплексів, один із них – біля села Любомирка Рівненського району. Як цей процес відбувається насправді, на Viber «Західного аргументу» надіслав відео наш читач.На бортовому комп’ютері у автомобілі чоловіка термометр показує +32 градуси тепла. Однак дорогою до Любомирки габаритно-ваговий комплекс абсолютно порожній. Повз проїжджають вантажівки, важити які ніхто й не збирається. Бо там… нікого немає. «Це свіжо покладений асфальт. Як думаєте, скільки він за таких умов протримається? Правильно – не більше місяця. А це наші із вами гроші!», – обурюється рівнянин.За роботу габаритно-вагових комплексів в області мають відповідати місцеві працівники «Укртрансбезпеки». У прес-службі відомства телефон півдня не відповідав. Не було реакції і на повідомлення, відправлене на їх офіційну сторінку у Facebook. Лише надвечір надійшла відповідь, у якій прокоментувати цю ситуацію пообіцяли згодом. От тепер чекаємо…Маєте цікаву інформацію або відео? Хочете, щоб його побачили якомога більше людей? Скидайте на номер Viber «Західного аргументу» +38067-100-13-15.Вже скоро найактуальніші новини Вашого регіону, дії та коментарі чиновників, політиків – крізь призму здорової журналістської критики. Все це і навіть більше – незабаром на новому інформаційному сайті «Західний аргумент». Вподобай сторінку Західний аргумент в Facebook та тримай руку на пульсі подій!

Опубліковано Західний аргумент Понеділок, 20 серпня 2018 р.

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...