Не дочекалися від влади: на Львівщині підлітки самі побудували собі скейт-парк

Опубліковано: 23.08.2018. Автор: . Львівська область

Не дочекалися від влади: на Львівщині підлітки самі побудували собі скейт-парк
Не дочекалися від влади: на Львівщині підлітки самі побудували собі скейт-парк

Почалось все ще 2015 року з табору «Козацький дух» для дітей воїнів АТО, який організували у селі Роятин Сокальського району.  Діти здружилися у таборі, де і виникла ідея організувати собі місце для дозвілля у рідному Сокалі. Завтра, 24 серпня, на День Незалежності, у Сокалі планують відкрити скейт-парк, побудований дітьми та місцевими мешканцями, повідомляють колеги з ТСН.

Понад три роки місцева громада самотужки працювала над втіленням цього проекту, а збором коштів займалися молодь та діти. Вони збирали макулатуру, пет-пляшки,корки, виготовляли та продавали еко-сумки на фестивалях й через Інтернет. Врешті громада міста та представники бізнесу підтримали дітей – таким чином усім разом вдалося назбирати потрібну суму у 129 тисяч гривень.

– Діти здружились, почали говорити, чого їм бракує в Сокалі, так і виникла ідея про скейт-парк. Почали міркувати, де взяти гроші, вирішили збирати вторсировину. Адже піклування про екологію та середовище було для нас завжди в пріоритеті. У результаті накопичили десь 12-14 тисяч гривень. Ми створили групу однодумців разом з молоддю та дітьми, своєрідний нетворкінг. Цього року ми пошили еко-сумки «I Love Sokal», які успішно пішли в продаж, а найдорожча продалась за лотом за 250 гривень в Інтернеті. Зрештою ми отримали 10 500 гривень. Також була акція «Кінотеатр під відкритим небом», збір коштів проводили наші діти-волонтери. Приблизно до 25 тисяч назбирали без бізнесу, – розповів місцевий мешканець Владислав Сич.

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...