Нову частину створили, а охочих служити бракує: майбутніх контрактників агітуватимуть обіцянками

Опубліковано: 23.08.2018. Автор: . Рівненська область

Нову частину створили, а охочих служити бракує: майбутніх контрактників агітуватимуть обіцянками
Нову частину створили, а охочих служити бракує: майбутніх контрактників агітуватимуть обіцянками

Сьогодні в Рівному відбулися урочисті заходи з нагоди відкриття нової військової частини Національної гвардії України – 3055. Сформована вона на базі 3-го батальйону в/ч 3002 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, яка дислокується в Рівному. Вже відомо, що окрім підрозділів у самому обласному центрі, до складу новоствореної частини входитиме і рота з охорони громадського порядку у місті Сарни. У зв’язку із цим перед військовими постало питання укомплектування новоствореного підрозділу контрактниками.

Ми проводимо активну агітацію на службу за контрактом в Нацгвардію України, – розповів кореспонденту «Західний аргумент» заступник командира по роботі з особовим складом Другої Галицької бригади Нацгвардії України, полковник Олександр Задворний. – Сьогодні зарплатня військовослужбовця контрактника складає приблизно вісім тисяч гривень. Але керівництвом держави і Міністерством внутрішніх справ було прийнято рішення про підвищення рівня зарплатні орієнтовно з жовтня. Кажуть суттєво, але поки не відомо, на скільки саме. Це рішення цілком логічне, адже сьогодні багато підприємців платять зарплату своїм працівникам значно вищу ніж отримує військовослужбовець Нацгвардії.

Заступник командира по роботі з особовим складом Другої Галицької бригади Нацгвардії України, полковник Олександр Задворний.

До слова, попри відносно невисоку зарплатню усі військовослужбовці Національної гвардії проходять ротацію в зоні проведення операції об’єднаних сил на сході України.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...