Рівненське село стало переможцем всеукраїнського конкурсу

Опубліковано: 27.08.2018. Автор: . Рівненська область

Рівненське село стало переможцем всеукраїнського конкурсу
Рівненське село стало переможцем всеукраїнського конкурсу

Днями фінішував Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2018», який стартував ще у травні. Він проходив у кілька етапів, а його формат передбачав відбір найкращого бізнес-плану розвитку сільських територій. У результаті, за підсумками голосування, представлене у фіналі село Гоща Рівненської області зайняло перше місце, друге – прикарпатське село Крилос, а третім стало село Іловиця з Тернопільщини.

У фіналі кожен охочий міг віддати свій голос за одне або декілька сіл. Паралельно з онлайн-голосуванням конкурсантів оцінювали члени Експертної ради.

Конкурс проходив за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України,  асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ), Посольства Франції в Україні, Посольства Королівства Нідерланди в Україні, проекту «Німецько-український агрополітичний діалог», Асоціації об’єднаних територіальних громад України, Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад. Метою проекту є сприяння взаємодії дрібного і середнього бізнесу та органів держуправління на селі для підтримки розвитку сільських територій та громад, популяризації життя в селі, нагадування про історико-культурну спадщину українського села.

Церемонія нагородження фіналістів відбудеться у Києві 3 вересня в Міністерстві аграрної політики і продовольства України.

Гоща отримає сертифікат на суму 100 тисяч гривень, а Крилос та Іловиця – по 25 тисяч гривень для закупівлі необхідного інвентарю для реалізації бізнес-проекту.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...