Міському голові Симчишину байдуже, чи торгуватимуть хмельничани в неділю, бо його родина робить покупки в різні дні тижня

Опубліковано: 28.08.2018. Автор: . Хмельницька область

Міському голові Симчишину байдуже, чи торгуватимуть хмельничани в неділю, бо його родина робить покупки в різні дні тижня
Міському голові Симчишину байдуже, чи торгуватимуть хмельничани в неділю, бо його родина робить покупки в різні дні тижня

Понад два місяці тому на сайті Хмельницької міської ради з’явилася петиція із вимогою до влади заборонити у неділю в місті будь-яку торгівлю. Її автор хмельничанин Роман Ткачук аргументував свою позицію тим, що працівники ринків, супермаркетів, торгових центрів теж мають право на відпочинок. Що і викликало жваву дискусію у соцмережах, адже добре відомо, що більшість мешканців Хмельницького живуть за рахунок того, що працюють на місцевих ринках. У тому числі й у вихідні дні.

Олександр Симчишин, міський голова Хмельницького.

У своїх коментарях хмельничани розділилися на два табори – одні вважають, що у неділю варто ходити до церкви і приділяти час сім’ї, спілкуванню з дітьми, а не бігати по магазинах. Мовляв, це нормальна європейська практика.  Інші навпаки переконують, що працюючи шість днів на тиждень, неділя залишається єдиною, коли можна закупити продукти на тиждень чи ще щось необхідне, а «Україна – це не закордон, і життя тут зовсім інше, тож нічого порівнювати».

Оскільки петиція готувалась до міської влади, журналісти «Західного аргументу» вирішили почути з цього приводу думку місцевих чиновників.

Моя родина, наприклад, купує продукти харчування та речі як на ринку, так і в магазинах у різні дні тижня, інколи і в неділю, якщо іншого часу через напружений графік роботи немає, – говорить міський голова Хмельницького Олександр Симчишин. – Але я ніколи не ставлю відвідини ринку чи магазинів вище за візит до церкви чи спілкування з сім’єю, усьому є свій час. Тож хмельничани й зараз мають вибір – торгувати і купувати в неділю, чи ні. Взагалі, Хмельницький – місто підприємців, торгівля є одним з основних джерел наповнення міського бюджету. Тому всі питання, що стосуються цієї галузі, вивчаються дуже скрупульозно.  Наразі петиція про заборону торгівлі в неділю ще не набрала необхідних  500 голосів, але якщо це відбудеться – її винесуть на розгляд депутатів міської ради. Тоді і вивчатимуться всі механізми, позитивні та негативні наслідки її можливого впровадження. На сьогодні це лише ідея.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...