У Зарваниці освятили унікальний релігійний комплекс

Опубліковано: 28.08.2018. Автор: . Тернопільська область

У Зарваниці освятили унікальний релігійний комплекс
У Зарваниці освятили унікальний релігійний комплекс

Впродовж двох днів, вчора та сьогодні, до Зарваниці (Тернопільська область) з’їхалися тисячі паломників, аби взяти участь в освяченні «Українського Єрусалиму» – копії комплексу споруд Святої землі. Освятив цей унікальний архітектурний комплекс Глава УГКЦ, Блаженніший Святослав, спільно з архієреями УГКЦ та чисельним духовенством.

Особливими гостями цієї події стали кустодій (хранитель) Святої землі о. Фраческо Паттон, ЧБМ, та вікарій Святої землі о. Добромір Яштал, які прибули на запрошення архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка. Також  вони привезли  камінь із Гробу Господнього, який вмонтували в копію споруди у Зарваниці.

У цій хвилині на наших очах і нашими грішними руками здійснилося Боже діло. Ми сьогодні урочисто прикликали благодать Святого Духа, для того, щоб освятити місце, яке є копією града Єрусалима, місце, яке наш народ вже назвав «Українським Єрусалимом», – зазначив Блаженніший Святослав і згодом додав: – Немає в Україні кращого місця, де вперше в історії нашої землі є споруджений Український Єрусалим, ніж у Зарваниці. Це місце, яке сам Господь через свою Непорочну Матір обрав, як місце зустрічі з українським народом, який став Богом вибраний 1030 років тому, у Хрещенні Святого рівноапостольного князя Володимира.

На завершення Глава Церкви зазначив, що «тут лунатиме молитва за мир в Україні, адже мир є даром, який у свій час Господь пошле нам за молитвами Божого люду.  Віримо, що в день, коли ми поблагословили «Український Єрусалим», тут спочиває Боже ім’я».

Фото: прес-служба Марійського духовного центру Зарваниця.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...