Офіціантки топлес і «Сирна груповуха»: у центрі Києва відкрилося незвичне кафе

Опубліковано: 29.08.2018. Автор: . Київська область

Офіціантки топлес і «Сирна груповуха»: у центрі Києва відкрилося незвичне кафе
Офіціантки топлес і «Сирна груповуха»: у центрі Києва відкрилося незвичне кафе

На Подолі у столиці з’явився новий заклад громадського харчування. Позиціонує він себе як арт-кафе, у якому відвідувачів готують до того, що з ними будуть «проводити лекції сексуально-освітнього характеру».

Стіни кафе обвішані еротичним живописом, який, до речі, тут навіть можна купити. На столах та підлозі – «дорослі» розмальовки. Та найбільше, м’яко кажучи, шокує пересічного відвідувача те, що офіціантки тут працюють з оголеними грудьми (хоча деякі моменти все ж прикриті) та у дуже коротесеньких спідничках. Відповідні тут і назви страв, наприклад – «Сирна груповуха», «Прелюдія», «Кавові спокуси», «Оральні насолоди», «Солодка розпуста» тощо.  Працює заклад до  23:30.

Ті, кому довелося побувати у незвичному закладі, відгукуються непогано – кажуть, і годують смачно, і інтер’єр приємний, проте замкненим у собі та закомплексованим людям все ж радять сюди не ходити.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...