Україна минулого місяця встановила новий рекорд по кількості придбаних автомобілів із пробігом

Опубліковано: 06.09.2018. Автор: .

Україна минулого місяця встановила новий рекорд по кількості придбаних автомобілів із пробігом
Україна минулого місяця встановила новий рекорд по кількості придбаних автомобілів із пробігом

Складана економічна ситуація в країні, катастрофічна нестача в населення грошей, курс долара, який з дня в день скаче, наче кардіограма у пацієнта з передінфарктним станом, все це призводить до того, що українці змушені економити. Ті хто менш платоспроможні, купують дешевші ліки, продукти, одяг, взуття. Ті ж, хто має трохи більше коштів – автомобілі з пробігом. Іншими словами, поки весь світ позбавляється від мотлоху, ми цей непотріб, дякуючи «ефективним реформам» та «грамотній економічні політиці» нашої влади, змушені купувати. Більше того, ще й радіти таким покупкам.

Минулого місяця асоціація «Укравтопром» зафіксувала новий для України рекорд по кількості придбаних автомобілів із пробігом. Згідно із даними по кількості первинної реєстрації автомобілів із пробігом, вітчизняний автопарк минулого місяця поповнився на 10,3 тисячі імпортованих авто, які вже до цього їздили по дорогах інших країн. Натомість, кількість одиниць автотранспорту, придбаного у салонах складає 7,3 тисячі. Фахівці констатують, що в порівнянні з серпнем минулого року попит на авто із пробігом серед українців зріс майже вдвічі.

Вподобання вітчизняних водіїв у виборі марок авто розподілились наступним чином. Лідером у цьому б/в рейтингу залишається Volkswagen. У серпні їх поставили на облік 1544 одиниць, що на 65% більше торішнього серпневого показника по цій марці.

Друге місце займає Renault – 1354 старих авто, що на 47% більше ніж роком раніше.

Третій результат у Skoda – 1002 авто з пробігом. Попит на цю марку автомобілів за рік виріс на 64 %.
Ford посів четверту сходинку популярності. Автомобілі з пробігом цієї марки обрали 717 українців або втричі більше, ніж у серпні 2017 року.

І нарешті замикає п’ятірку лідерів – Nissan з результатом 602 машини за місяць.

Всього з початку року українські номери отримали 61,9 тис. легкових авто, які були в експлуатації в інших країнах, що на 86% більше ніж за аналогічний період минулого року, а їх частка на первинному ринку склала вже 63 відсотки.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Де ви плануєте цього року провести відпустку?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...