Українцям хочуть дозволити їздити без водійського посвідчення

Опубліковано: 03.10.2018. Автор: .

Українцям хочуть дозволити їздити без водійського посвідчення
Українцям хочуть дозволити їздити без водійського посвідчення

Депутати Верховної Ради зареєстрували законопроект №9105, яким пропонують скасувати необхідність водіям носити з собою водійські права, технічний паспорт і страховку. Законопроект внесли 19 вересня у Раду 15 народних депутатів. Зміни ініціюють запровадження електронної системи ідентифікації особи водія, без пред’явлення посвідчення водія.

Водієві достатньо буде чітко назвати своє прізвище, ім’я, рік народження і/або ідентифікаційний код, номер страхового поліса. Поліцейські самостійно з’ясують в електронній базі даних, чи є у водія необхідні дозвільні документи.

Законопроект передбачає зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Закону України «Про дорожній рух».

Щоправда, спрощення не торкнуться водіїв військових транспортних засобів, іноземців та осіб без громадянства. Під час поїздок за кордон українським громадянам також будуть потрібні паперові чи пластикові документи.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Де ви плануєте цього року провести відпустку?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...