Від завтра не розженешся: на дорогах країни знову відновлюють контроль швидкості

Опубліковано: 07.10.2018. Автор: .

Від завтра не розженешся: на дорогах країни знову відновлюють контроль швидкості
Від завтра не розженешся: на дорогах країни знову відновлюють контроль швидкості

Про це повідомив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

З понеділка відновлюємо контроль дотримання швидкості на дорогах. Перший тиждень в режимі попереджень, а далі застосовуємо всі механізми покарання порушників. Робимо це не заради штрафів, – зазначив Прем’єр.

За його словами, крім контролю швидкості, буде здійснюватися мобілізація всіх засобів спостереження ситуації на дорогах, контроль дотримання технічних норм транспорту, особливо громадського, жорсткий ваговий контроль, а також окрема програма захисту дітей і введення світловідбивних елементів одягу, щоб дітей було видно.

Повинні скоротити аварійність і смертність на дорогах мінімум на третину, –  каже Гройсман.

Швидкість на дорогах вимірюватимуть лазерними вимірювачами TruCAM. Ці сертифіковані і перевірені «Труками», крім швидкості, можуть фіксувати факт порушення правил зупинки або стоянки у прив’язці до часу і простору. А це означає, що при наявності водія можна одразу виписати штраф, а при його відсутності – евакуювати транспортний засіб  на штрафмайданчик.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Де ви плануєте цього року провести відпустку?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...