Держкіно заборонило в Україні фільми за участю Леоніда Ярмольника та Ірини Алфьорової

Опубліковано: 25.10.2018. Автор: .

Держкіно заборонило в Україні фільми за участю Леоніда Ярмольника та Ірини Алфьорової
Держкіно заборонило в Україні фільми за участю Леоніда Ярмольника та Ірини Алфьорової

Рішення прийняте відповідно до статті 15 Закону України «Про кінематографію» через внесення Леоніда Ярмольника  та Ірини Алфьорової  до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці, повідомили у відомстві.

Таким чином Державне агентство  України з питань кіно скасувало державну реєстрацію та визнало недійсними прокатні посвідчення, видані на такі фільми за участю Ярмольника  – «Кохання у великому місті 2», «Лузер» та «Божа тварина», та Алфьорової – «Зірка шерифа» та «Втрачений рай».

Відповідно до чинного законодавства України, після включення одного з учасників фільму до переліку осіб, що створюють загрозу національній безпеці, Держкіно автоматично скасовує державну реєстрацію і визнає недійсними прокатні посвідчення, видані на такі фільми, – зазначив голова Держкіно Пилип Іллєнко. – Хочу зауважити, що всього на сьогодні на цій підставі скасовано державну реєстрацію 233 фільмів.

Нагадаємо, прізвища російських акторів Ірини Алфьорової та Леоніда Ярмольника Мінкультури внесло до переліку осіб, що створюють загрозу нацбезпеці. Станом на 22 жовтня у переліку, який почали складати 2015 року, зазначені 144 особи.

Ще у березні 2014 року Ярмольник підтримав введення російських військ до Криму та його окупацію, назвавши півострів «споконвічно російською землею». Тоді ж заявив про ксенофобію, яка притаманна українцям, «підтвердивши» свої слова розповіддю про нібито лінчування в Україні темношкірого іноземця. А російська актриса театру і кіно Ірина Алфьорова в одному з інтерв’ю після початку російської агресії в Україні зізналася, що любить Володимира Путіна.

До слова, дитинство і шкільні роки Ярмольника минули у Львові. Згодом він переїхав до Росії. На початку 90-х розлучився з дружиною та отримав громадянство України. Низка російських ЗМІ повідомляли, що до цього кроку його підштовхнуло бажання приватизувати батьківську квартиру у Львові. Після продажу нерухомості повернувся до дружини та російського громадянства.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

avatar

Вибір читачів

Опитування

Чи потрібні дострокові вибори до Верховної Ради України?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...