На Рівненщині, стоячи на колінах, провели в останню путь загиблого Героя

Опубліковано: 27.10.2018. Автор: .

На Рівненщині, стоячи на колінах, провели в останню путь загиблого Героя
На Рівненщині, стоячи на колінах, провели в останню путь загиблого Героя

У Дубровицькому районі останні три дні – жалобні. 24 жовтня в зоні ведення бойових дій на території Донецької області загинув від кульового поранення житель села Залужжя Дубровицького району Рівненської області, військовослужбовець прикордонних військ за контрактом, старший сержант Олександр Котяш. Чоловіку було лише 26 років.

Зі сльозами на очах, з квітами та стоячи на колінах, зустрічали сьогодні жалобну процесію із труною свого Героя мешканці прилеглих до райцентру сіл. Поховали Олександра Котяша у рідному селі Залужжя.

Довідка: Котяш Олександр Сергійович народився 18 березня 1992 року в селі Залужжя Дубровицького району, в якому і проживав.

Олександр Котяш.

Після закінчення в 2009 році Залузької ЗОШ I-III ступенів навчався в Рівненському автотранспортному технікумі за спеціальністю регулювання дорожнього руху. Строкову службу в лавах української армії проходив у 2012 – 2013 роках. З 2013 року служив у прикордонних військах (за контрактом), а з 2014-го періодично бував у зоні ведення бойових дій на сході України в Донецькій і Луганській областях.

У загиблого залишилися батьки і два брати.

Фото Дубровицької РДА.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Як побороти COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...