Військовослужбовці ЗСУ показали міномети, які здатні вражати ворога на відстані понад шість кілометрів

Опубліковано: 27.10.2018. Автор: . ОРДЛО

Військовослужбовці ЗСУ показали міномети, які здатні вражати ворога на відстані понад шість кілометрів
Військовослужбовці ЗСУ показали міномети, які здатні вражати ворога на відстані понад шість кілометрів

Наразі ця зброя українськими військовими не застосовується на передовій, оскільки вона має калібр 120-міліметрів, а він заборонений Мінськими домовленостями. Мінометники підрозділів Об’єднаних сил відведені з передової лінії, тому вони продовжують тренуватися на полігонах.

Міномет – це 120-міліметровий кулак командира батальйону, яким він може швидко вдарити противника з неочікуваної позиції, тим самим розчистити дорогу своїм підрозділам або загородити рух ворога. Ця потужна колективна зброя, здатна вражати ціль в ярах, за висотками. Причому відстань ураження – понад 6 кілометрів.

Знання математики, точність розрахунків, швидкість передачі даних – основа влучності. Допомагають сучасні технології – артилерійські планшети. Натиснувши одну кнопку, можна віддати команду на відкриття вогню разом з установками для стрільби, – запевняють військові.

А ще додають, що разом ми обов’язково переможемо!

120-міліметровий кулак ЗСУ

Військовослужбовці ЗСУ показали міномети, які здатні вражати ворога на відстані понад шість кілометрівНаразі ця зброя українськими військовими не застосовується на передовій, оскільки вона має калібр 120-міліметрів, а він заборонений Мінськими домовленостями. Мінометники підрозділів Об'єднаних сил відведені з передової лінії, тому вони продовжують тренуватися на полігонах. «Міномет – це 120-міліметровий кулак командира батальйону, яким він може швидко вдарити противника з неочікуваної позиції, тим самим розчистити дорогу своїм підрозділам або загородити рух підрозділам ворога. Ця потужна колективна зброя, здатна вражати ціль в ярах, за висотками. Причому відстань ураження – понад 6 кілометрів.Знання математики, точність розрахунків, швидкість передачі даних – основа влучності. Допомагають сучасні технології – артилерійські планшети. Натиснувши одну кнопку, можна віддати команду на відкриття вогню разом з установками для стрільби», – запевняють військові.А ще додають, що разом ми обов’язково переможемо!

Опубліковано Західний аргумент Субота, 27 жовтня 2018 р.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Як побороти COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...