Філарет запропонував нардепам називати речі своїми іменами

Опубліковано: 28.10.2018. Автор: .

Філарет запропонував нардепам називати речі своїми іменами
Філарет запропонував нардепам називати речі своїми іменами

УПЦ КП звернулася до Верховної Ради України з проханням змінити через законодавство назву УПЦ МП на Російську првославну церкву. Своєю чергою, заступник голови відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ МП протоієрей Микола Данилевич, заявив, що  такий крок УПЦ КП – це спроба рейдерства, яка буде оскаржена в судах, і провалиться.

Також Микола Данилевич попередив та застеріг всіх від спроб позбавити УПЦ МП їх назви, оскільки, як він заявляє, такі дії суперечили б українському законодавству, повідомляє Знай.

Згідно із законодавством нашої держави не можна дублювати юридичну назву або якимось чином змінювати її. Неможливо силою змінити назву нашої церкви. Які б закони не приймали, вони не матимуть сили, тому що будь-який апеляційний суд, я вже не кажу про Європейський суд, відхилить таке рішення. Тому ці спроби забрати у нас назву є чистої води рейдерством, – зазначив представник УПЦ МП.

Данилевич вважає таку ситуацію схожу на ту, яка була в 1992 році:

Якби вони могли змінити назву на «Українську православну церкву», вони б це зробили вже тоді. Але вони не змогли це зробити з тієї ж причини – повторюся, не можна дублювати назви, тому що Українська православна церква була, вона є, і вона далі буде, – розповів Данилевич.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Як побороти COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...