Як бик на червоне: депутат Ар’єв влаштував скандал на «Дискотеці 80-х»

Опубліковано: 28.10.2018. Автор: . Київська область

Як бик на червоне: депутат Ар’єв влаштував скандал на «Дискотеці 80-х»
Як бик на червоне: депутат Ар’єв влаштував скандал на «Дискотеці 80-х»

Народний депутат Володимир Ар’єв вчора, 27 жовтня, побував на музично-танцювальному фестивалі «Дискотека-80х», який відбувався у столичному Палаці спорту, за участі поп-легенд –  CCCatch, Joy, Bad Boys Blue, Lian Ross тощо. Усе б нічого, та народного обранця неабияк роздратували відвідувачі у піонерських галстуках. Навіть довелося викликати поліцію. Про це пан Ар’єв написав на своїй сторінці у Facebook.

Пішов з дружиною Наталка Фіцич в Палац Спорту на Дискотеку 80-х. Довелося вивести з зали та викликати поліцію через провокаторів, які прийшли із забороненою комуністичною символікою. Поводили себе як типові совєцькі люди. Що ще має статися, щоб такі нарешті зрозуміли, скільки смертей комуністична ідеологія принесла Україні? Приїхала поліція – червоне познімали. Оформляють. Намагалися наїхати на поліцейських. Заяву в поліцію написав. Більше їх не бачив. Півконцерту зіпсовано, але ми не шкодуємо, – йдеться у його дописі.

Пішов з дружиною Наталка Фіцич в Палац Спорту на Дискотеку 80х. Довелося вивести з зали та викликати поліцію через провокаторів, які прийшли із забороненою комуністичною символікою. Поводили себе як типові совєцькі люди. Що ще має статися, щоб такі нарешті зрозуміли скільки смертей комуністична ідеологія принесла Україні?UPD: приїхала поліція – червоне познімали. Оформляють. Намагалися наїхати на поліцейських.UPD2: заяву в поліцію написав. Більше їх не бачив. Півконцерту зіпсовано, але ми не шкодуємо.

Опубліковано Volodymyr Ariev Субота, 27 жовтня 2018 р.

У соцмережах думки користувачів розділилися – одні вважають, що пан Ар’єв правильно зробив, мовляв, навіть смішно, коли люди, яким за 40 йдуть на дискотеку у піонерських галстуках, а інші не розуміють – чому він саму туди пішов, якщо так негативно ставиться до радянського минулого, адже 1980-ті – це розквіт СРСР.  Треті ж взагалі пишуть, що екс-журналісту, а нині – нардепу від БПП Володимиру Ар’єву – 43 роки, тож, очевидно, свого часу він  і сам був затятим піонером і носив у школі піонерський галстук.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Як побороти COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...