Нік Вуйчич став радником мера Львова з питань інклюзивної освіти і закликав українців не здаватися

Опубліковано: 28.10.2018. Автор: . Львівська область

Нік Вуйчич став радником мера Львова з питань інклюзивної освіти і закликав українців не здаватися
Нік Вуйчич став радником мера Львова з питань інклюзивної освіти і закликав українців не здаватися

Сьогодні ввечері на стадіоні «Арена Львів» запланований виступ відомого у всьому світі мотиваційного спікера, автора бестселерів  Ніка Вуйчича.  Він вперше приїхав до Львова з програмою «Життя без обмежень» і зустрінеться на стадіоні зі своїми шанувальниками.

Нік Вуйчич вважає, що в Україні є прекрасний потенціал для прогресу та любові, щоб світ про це почув.

Минулого року у Києві я говорив більше про свою віру в Бога, а цього разу я говоритиму більше на мотиваційному рівні, на рівні практичних речей. Звісно, віра і позитивне мислення завжди потрібні. Але говоритиму про принципи, щоб ми могли дивитись на перепони в нашому житті не як на бар’єри, а як на можливості, – зазначив Нік Вуйчич. – Я хочу кидати виклик людям, щоб вони не здавалися. Але також під час виступу я буду глибше роздумавати про те, чого мене навчили мої батьки. Те, що допомогло мені бути вдячним та успішним. Говорити також буду про те, що впевненість, це не означає, що ти маєш все, а покірність не є слабістю. Адже, ми повинні розуміти свою цінність, як людини і як наслідок цього, потрібно цінувати інших людей. Це буде таке загальне мотиваційне звернення.

Окрім того, у міській раді Нік Вуйчич зустрівся із міським головою Львова Андрієм Садовим. Мер вручив Ніку посвідчення радника міського голови з питань інклюзивної освіти, а заступник мера з питань розвитку Андрій Москаленко коротко розповів про інклюзивну освіту в місті.

Нік Вуйчич народився без рук і ніг у 1982 році, в Австралії, в родині сербських емігрантів. Пережив чимало емоційних труднощів, але зумів навчитись багатьох речей, щоб давати собі раду. Сьогодні він живе у США і є успішною людиною, має дружину та чотирьох дітей. Він відвідав майже 70 країн, і скрізь збирає тисячі людей, яких прагне надихнути на віру, надію, оптимізм, закликає використовувати свій потенціал.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Як побороти COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...