Ну хіба не по-новому живемо? Порошенко лише за минулий місяць задекларував 35 мільйонів прибутку

Опубліковано: 28.10.2018. Автор: .

Ну хіба не по-новому живемо? Порошенко лише за минулий місяць задекларував 35 мільйонів прибутку
Ну хіба не по-новому живемо? Порошенко лише за минулий місяць задекларував 35 мільйонів прибутку

Правду кажуть, що на Русі добре жити попові і котові. В умовах нашого сьогодення до цього переліку можна додати ще й чиновників, депутатів і… всенародно обраного Президента України Петра Порошенка. Поки в країні йде війна, а фінансова спроможність більшості населення залишає бажати кращого, наш гарант всього за місяць зумів примножити свої статки, на секундочку, більше, як на мільйон євро. Не вірите? Подивіться у Єдиному реєстрі декларацій.

За минулий місяць Петро Порошенко задекларував 35 мільйонів гривень прибутку, тим самим, збільшивши свої статки з початку року на 125,3 мільйони гривень, повідомляють колеги із видання Цензор.нет.

Виявляється, що Президент отримав 28 мільйонів гривень прибутку від продажу цінних паперів і корпоративних прав, а ще 6 мільйонів – як дивіденди інвестиційного фонду Prime Assets Capital. З початку року від цього фонду Петро Порошенко отримав 84,7 мільйона гривень.

Окрім того, з січня Порошенко отримав 11 мільйонів гривень від вкладів у Міжнародному інвестиційному банку і 777 тисяч гривень прибутку від продажу нерухомості. Таким чином, прибуток Порошенка за поточний рік склав 125,3 мільйони гривень. А це майже у вісім разів більше ніж за весь попередній рік (16,3 мільйони гривень).

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Як побороти COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...