«Відфутболювали і радили пшикати спреєм»: закарпатський підліток два дні прожив із голкою в горлі, яку там залишив стоматолог

Опубліковано: 28.10.2018. Автор: . Закарпатська область

«Відфутболювали і радили пшикати спреєм»: закарпатський підліток два дні прожив із голкою в горлі, яку там залишив стоматолог
«Відфутболювали і радили пшикати спреєм»: закарпатський підліток два дні прожив із голкою в горлі, яку там залишив стоматолог

Ця історія для 13-річного підлітка з прикордонного закарпатського міста Чоп могла закінчитися значно трагічніше. Після відвідин стоматолога,  хлопчик почав скаржитися на різкий колючий біль у горлі. Повторний візит до лікаря результату не дав – маму з дитиною медики «футболили» від одного до іншого медзакладу, із Чопа – в Ужгород, і назад, аж поки, врешті, через дві доби, не зробили рентген. Знімок шокував навіть досвідчених медиків – у горлі дитини стирчала голка!

Коли у 13-річного Юрка розболівся зуб, його мама – Олена Марадик-Калинич звернулася до стоматолога. Однак без попереднього запису у приватних клініках приймають не всюди, тож жінка повела сина у філіал Ужгородської лікарні. Досвідчений лікар Юрій Ч., якого в місті добре знають, бо практикує не один рік, просвердлив зуб, видалив нерв та поставив ліки. Сказав прийти через тиждень. Однак вже дорогою додому малий Юрко почав скаржитися на колючий біль у горлі.

Мама не розуміла, що відбувається. Через кілька годин поїхала в Ужгород в дитячу лікарню. В приймальному відділенні лікарні послали жінку з дитиною в стоматологічну клініку біля головпоштамту. Дитячий стоматолог подивилась горло, нічого не побачила, сказала, що потрібно зробити знімок. Повернулись в дитячу лікарню в приймальне відділення. Там викликали лора, він подивився горло і… сказав попшикати спреєм і давати дитині знеболюючі. Ніяких знімків. Поїхали в Чоп. Біль у горлі не проходив. Мама не спала біля сина цілу ніч. На ранок знову пішли в районну поліклініку в Чопі, до того самого стоматолога Юрія Ч., який лікував Юрка напередодні. Він, побачивши свого вчорашнього пацієнта, сказав, що не буде їх приймати, адже є для цього міська лікарня і вони там за це отримують гроші, – описує усі кола пекла, які довелося пройти пані Олені з хворою дитиною, користувачка соцмережі Facebook Лора Приходько.

Врешті Олену із сином направили в Ужгородську районну лікарню. Сказали, що потрібно зробити знімок. Але й тут допомогти дитині відмовилися – пояснили, що «мешканцям Чопа треба звертатись в обласну поліклініку, а районна – для району».

А горло в дитини боліло ще сильніше і сильніше!, – додає Лора Приходько.

Врешті рентген Юркові таки зробили у міській поліклініці. Результат шокував лікаря – в горлі у дитини була голка! Рентгенолог дав скерування до хірурга в обласну лікарню. Проте на цьому все не закінчилося – хірург відправив до лора і той, нарешті, витягнув голку з горла дитини, яка вже задихалася другу добу.

Лікарі сказали, що голка могла потрапити в трахею, легені, і тоді страшно уявити наслідки.

Тепер я хочу дізнатись, що має зробити лікар, який, витягуючи нерв із зуба, загубив у дитини в горлі голку, з намотаним на неї нервом і навіть не помітив цього? А потім на наступний день, відмовився оглянути дитину?,  – резюмує Лора Приходько. Вона також через  соцмережу звернулася із  цим запитанням до в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун.

Чи скаржитиметься на лікарів мама Юрка, вона ще не вирішила. Досі не може оговтатися від пережитого.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Як ви плануєте святкувати Новий рік в умовах пандемії?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...