Волонтер, яка не один рік допомагає армії, просить врятувати сина від раку

Опубліковано: 29.10.2018. Автор: . Київська область

Волонтер, яка не один рік допомагає армії, просить врятувати сина від раку
Волонтер, яка не один рік допомагає армії, просить врятувати сина від раку

Людмила Коваленко  із Борисполя Київської області – мати двох дітей, колишній вчитель математики. Але коли на Донбасі почалася війна,  кинула все та вирішила будь-що  допомагати армії. Спочатку доглядала за пораненими у військовому госпіталі, а потім  стала плести маскувальні сітки. Так жінка стала волонтером групи «Вежа над Дніпром». Однак зараз допомоги потребує сама. Її 23-річному синові Віктору Темному ще сім років тому медики поставили страшний діагноз – гострий лімфобласний лейкоз. Віктора пролікували, потім настала ремісія. Сім’я зітхнула спокійно, однак два місяці тому хвороба «повернулася». На операцію потрібні кошти, яких у Людмили та її чоловіка, військового пенсіонера, просто немає.

Сьогодні Людмила практично весь свій час присвячує синові.

Рецидив проявився в серпні. Я йшла з роботи (так я називаю плетіння сітки) і раптом мені подзвонив Вітя. Сказав, що рівень тромбоцитів у нього знову низький. Пам’ятаю, у мене все опустилося в душі. Приїхали в лікарню, де нам підтвердили рецидив, – розповіла пані Людмила колегам із видання Обозреватель.

Зараз молодий чоловік знаходиться в Київській обласній лікарні, де йому проводять курс хіміотерапії. Останній блок «хімії» планують зробити в грудні. Потім потрібна пересадка кісткового мозку. Причому лікарі радять зробити це якнайшвидше – тоді менший ризик ускладнень.

На операцію з пересадки кісткового мозку Віктору потрібно щонайменше 70 тисяч євро. Волонтери та військовослужбовці, як можуть, допомагають родині, проте фінансів не вистачає.

Тому, хто може і бажає допомогти, можна перераховувати  кошти на картку «ПриватБанку» – 5363 5426 1014 5618 (Віктор Темний).

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Як побороти COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...