Через порив водопроводу у Рівному обмежать водопостачання та перекриють частину вулиці Поповича

Опубліковано: 30.10.2018. Автор: . Рівненська область

Через порив водопроводу у Рівному обмежать водопостачання та перекриють частину вулиці Поповича
Через порив водопроводу у Рівному обмежать водопостачання та перекриють частину вулиці Поповича

Вже від завтра вулицю Поповича краще об’їжджати. Ділянка від вулиці Дубенської до заїзду на територію ЗОШ №27 буде перекрита для руху транспорту на наступні два дні – до 1 листопада включно. Відповідне розпорядження підписав міський голова Рівного Володимир Хомко, аби працівники «Рівнеоблводоканалу» могли провести ремонт пошкодженої ділянки водопроводу.

У цьому районі стався прихований порив водопроводу, наші майстри будуть його ліквідовувати. А щоб роботи виконати якісно, змушені перекрити частину вулицю Поповича на ділянці від Дубенської до заїзду на територію школи №27 31 жовтня і 1 листопада, — розповідає начальник відділу з експлуатації та ремонту водопровідних мереж м. Рівне РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» Юрій Єзерський. – Справа у тому, що вулиця Поповича – вузька і до того ж водопровідна мережа йде по самій дорозі, тому по-іншому провести ремонт технічно неможливо. Крім того, у зв’язку з ремонтними роботами впродовж двох днів – з 09:00 31 жовтня до 18:00 1 листопада буде відсутнє водопостачання у всіх будинках на вулиці Поповича, в частині будинків на вулиці Дубенській: 107, 109, 113-Б, 117-А, 119, 127, 129, 131, 133  та частині будинків по вулиці Дрогобицькій: 1, 2, 3,4, 6.

На підприємстві обіцяють – якщо ремонтні роботи вдасться закінчити швидше, то відповідно і водопостачання відновлять раніше. Однак вже попереджають, що роботи досить масштабні та складні. Тож не виключено, що після відновлення водопостачання певний час із кранів буде текти брудна вода. Аби мінімізувати незручності споживачів, на весь період ремонту та певний час після нього працівники підприємства організують підвезення чистої питної води спецмашиною за заявками споживачів за телефоном 26-74-44.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Як побороти COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...