Сенцов повністю відновився після голодування, – тюремники з РФ

Опубліковано: 31.10.2018. Автор: .

Сенцов повністю відновився після голодування, – тюремники з РФ
Сенцов повністю відновився після голодування, – тюремники з РФ

За словами представників ФСВП, режисер працює над книгами, сценаріями і «постійно просить папір». Заступник директора Федеральної служби виконання покарань (ФСВП) Росії Валерій Максименко заявив, що лікувально-відновлювальні процедури щодо виведення після тривалого голодування Олега Сенцова практично завершені, його стан повністю відновився. Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на ТАСС.

 

У нього все нормально, лікування практично закінчено. Наступного тижня ми хочемо провести великий консиліум щодо його стану здоров’я. Але в принципі всі показники на сьогоднішній день у нього в нормі, він дуже чітко вийшов з голодування, – сказав Максименко.

За його словами, Сенцов вже перейшов зі спеціально розробленої для нього лікувальної дієти і тепер харчується, як і інші засуджені. За підсумками консиліуму може бути прийняте рішення про терміни його повернення в загін.

Хоча лікарі продовжують його спостерігати, – сказав заступник директора ФСВП.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Як побороти COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...