У посольстві Ватикану знайшли людські рештки

Опубліковано: 31.10.2018. Автор: .

У посольстві Ватикану знайшли людські рештки
У посольстві Ватикану знайшли людські рештки

На страшну знахідку у Посольстві Святого Престолу в Італії наткнулися робітники під час ремонту над прибудовою. Вони одразу викликали поліцію, повідомляє прес-служба Ватикану.

Під час ремонтних робіт у приміщенні Апостольської нунціатури в Італії, в Римі були виявлені деякі людські фрагменти кістки. Жандарми негайно прибули на місце і повідомили італійській владі про розслідування,  – йдеться у повідомленні.

Прокурор Джузеппе Піньятоне доручив спеціалістам визначити «вік, стать і дату смерті» знахідки.

Тим часом, італійські ЗМІ припустили, що знайдені рештки можуть належати 15-річній дочці співробітника Ватикану – Емануелі Орланді, яка зникла ще в 1983 році.

У посольстві Ватикану знайшли людські решткиЕмануела Орланді народилася 14 січня 1968 року. Вона була четвертою з п’яти дітей працівника Інституту релігійних робіт  у Ватикані. Навчалася у ліцеї, співала у церковному хорі та займалася грою на флейті, не полишала занять навіть під  час літніх канікул. Того дня – 22 червня 1983 року 15-річна Емануела, як завжди, пішла на музику.  Їй потрібно було проїхати кілька зупинок автобусом та з 200 метрів пройти пішки. Вона запізнилася, а після занять подзвонила додому і розповіла сестрі, що запропонували роздавати рекламу косметики на модному показі в вихідні, і за роботу обіцяли 200 доларів. Емануела домовилася зустрітися з сестрою на вулиці через півгодини, але в призначений час не прийшла і після цього її ніхто не бачив.

У посольстві Ватикану знайшли людські решткиЧерез кілька днів до батьків дівчини зателефонував незнайомець, назвався 16-річним юнаком на ім’я П’єрлуіджі, і сказав, що бачив на вулиці дівчинку з флейтою та в окулярах. Нібито вона пішла з дому та продає косметику, але пообіцяла повернутися до весілля сестри, яке мало відбутися у вересні. У вересні дійсно старша дочка Орланді мала виходити заміж, тож вони вирішили, що мова йде справді про їхню Емануелу.

Під час недільної служби Папа Іоанн Павло II звернувся до віруючих, присутніх на площі святого Петра у Ватикані, і закликав викрадачів якомога швидше повернути дівчину батькам. Понтифік першим сказав вголос про версію викрадення. Фотографіями Емануели заклеїли усі вулиці Рима. Проте 35 років розшуку таки не дали результату.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Як побороти COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...