«Проти нас усі сили пекла»: намісник Києво-Печерської лаври оголосив «мобілізацію» ченців

Опубліковано: 01.11.2018. Автор: .

«Проти нас усі сили пекла»: намісник Києво-Печерської лаври оголосив «мобілізацію» ченців
«Проти нас усі сили пекла»: намісник Києво-Печерської лаври оголосив «мобілізацію» ченців

На виступі у Москві митрополит Павло назвав Константинополь і владу України «силами пекла», оголосивши ченців лаври «воїнами» РПЦ. Про  це пишуть колеги із видання NewsOboz.org  із  посиланням на російські медіає

Не такий страшний вовк. Проти нас усі сили пекла, але ми з богом, і нам нема чого боятися. Ми церква канонічна, свята, соборна, ми в єдності з усіма помісними церквами, – заявив намісник Києво-Печерської лаври.

За його словами, лаврі нібито «загрожують націоналісти», але «чим більше нас гноблять, тим більше число віруючих». Павло впевнений, що незважаючи на боротьбу України за зміцнення незалежності «монахи Києво-Печерської лаври залишаться вірними УПЦ МП».

Не можу сказати, що в нашій братії є якісь хитання. Це дійсно воїни, які витримували всі навали впродовж 25 років. Тому я вірю, сподіваюся і не сумніваюся, що братія залишиться вірною святій Українській православній церкві (МП), яка спільно носить титул Російської православної церкви, – заявив митрополит.

А тим часом УПЦ МП подала до Верховного суду України три позови щодо Томосу. У них, повідомляє  Державна судова адміністрація, різні представники УПЦ вимагають скасувати постанову українського парламенту про підтримку звернення Президента України до Вселенського патріарха про надання єдиній Українській православній церкві Томосу. Два із трьох позовів суд буде розглядати за спрощеною процедурою. Перше засідання призначене на 27 листопада.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи будете ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...