З відомим режисером Черкаським прощаються під мелодії його мультфільмів

Опубліковано: 01.11.2018. Автор: . Київська область

З відомим режисером Черкаським прощаються під мелодії його мультфільмів
З відомим режисером Черкаським прощаються під мелодії його мультфільмів

Церемонія прощання із видатним українським режисером-мультиплікатором Давидом Черкаським проходить сьогодні, 1 листопада, в столичному Будинку кіно. Прийшли урядовці, колеги, друзі, рідні та  близькі мультиплікатора. Серед присутніх, як передають колеги з ТСН, були Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та легендарна актриса Лариса Кадочнікова.

 

У приміщені, де стоїть труна режисера, музиканти виконують популярні мелодії з його мультфільмів. Зокрема, з «Лікар Айболить» та «Пригод капітана Врунгеля».

Відомо, що поховають режисера на Беркавецькому цвинтарі. Поруч із його батьками.

Нагадаємо, Давид Черкаський помер 30 жовтня. До цього два місяці він провів у реанімації після інсульту, що стався у нього на початку вересня.

Пан Черкаський був видатним українським режисером-мультиплікатором, художником-мультиплікатором, сценаристом, заслуженим діячем мистецтв України, академіком Академії телебачення (1997), членом-кореспондентом Національної академії мистецтв України, народним артистом України.

Саме він був автором багатьох відомих мультфільмів, зокрема – «Капітана Врунгеля», «Острова скарбів», улюблених усіма «козаків» та інших.

В останні роки свого життя Черкаський робив комп’ютерні ігри та ніколи не скаржився на здоров’я. У свої 80 він ще катався на лижах у Карпатах.

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи будете ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...