Віктор Павлік ще раз попросив шанувальників більше не слати йому грошей на лікування сина

Опубліковано: 02.11.2018. Автор: .

Віктор Павлік ще раз попросив шанувальників більше не слати йому грошей на лікування сина
Віктор Павлік ще раз попросив шанувальників більше не слати йому грошей на лікування сина

Український співак Віктор Павлік на своїй сторінці в Facebook звернувся до  користувачів, попросивши припинити збір коштів на лікування його сина Павла.

Щиро дякую всім, насамперед за те, що відгукнулися так багато людей, за молитви, за духовну підтримку, за фінансову підтримку. Поки лікування проходить в Україні, за кордон ми наразі не їдемо, хоча пропозицій дуже багато з різних країн світу. Як сказали наші українські лікарі-онкологи: «Не заважайте нам лікувати вашого сина». Тому прошу поки призупинити збір коштів для лікування мого сина, бо того, що ви мені прислали, більш ніж достатньо, – сказав Віктор Павлік у відеозверненні.

Він також пообіцяв усю суму, яка залишиться після лікування, передати на благодійність – пацієнтам, хто потребує дороговартісного лікування.

На себе я не потрачу жодної копійки, – сказав співак.

Нагадаємо, місяць тому, на початку жовтня, Віктор Павлік на своїй сторінці у Facebook написав, що у його 19-річного сина діагностували онкологічне захворювання. На лікування необхідно 200 тисяч доларів. Співак попросив допомоги, оскільки у нього таких грошей не було.

На прохання одразу відгукнулося дуже багато людей. І через кілька днів необхідну суму зібрали. Проте люди продовжували перераховувати гроші й надалі. Тому співак звернувся до шанувальників повторно.

Дякую щиро всім !

Опубліковано Віктором Павліком Четвер, 1 листопад 2018 р.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи будете ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...