Замість Парижа: у Львові знімають французький серіал

Опубліковано: 03.11.2018. Автор: . Львівська область

Замість Парижа: у Львові знімають французький серіал
Замість Парижа: у Львові знімають французький серіал

У Львові розпочалися зйомки багатосерійного французького серіалу «Аташе». Його створюють на замовлення франко-німецького телеканалу «Association Relative à la Télévision Européenne», повідомляє Kinopoint.

На знімальному майданчику дійсно інтернаціональна команда, бо чути не тільки французьку, українську та російську мови, а навіть іврит.  Це замовлення реалізує ізраїльська продакш компанія La comedia \ לה קומדיה הפקות, яка багато років успішно залучає красиві локації під свої міжнародні проекти в Україні.

Зйомки фільму відбудуться у Львові, Києві та Одесі у першій половині листопада цього року і завершаться у Парижі наприкінці грудня.

Локацію, а саме місто Львів не випадково внесли до списку місць для зйомок, адже місця, де відбуваються зйомки фільму, за сценарієм, це Париж.

У Львові зйомки проходять у палаці Потоцьких, театрі Занковецької, біля  фонтану, що перед оперним театром, у провулку Параджанова, на території культурного місця «!FEST» FESTrepublic, вулиці Лесі Українки та на проспект Шевченка. Ці локації, на думку режисерів, створюють сучасну атмосферу французької столиці. Тут із головними героями фільму – Анабель та Єлі трапляються різні драматичні історії.

Основний сюжет серіалу засновано на реальних подіях, які відбувалися у Парижі після теракту в листопаді 2015 року.

Ізраїльтянин, відомий музикант, переїжджає до Парижа, де його дружині запропонували нову посаду, – переповідає сюжет фільму режисер. – У споконвічній столиці романтики, він зазнає муки подружньої кризи, пов’язаної з відчуттям себе емігрантом. У центрі оповіді – телявівський герой, який вирішив емігрувати до Парижа через роботу, запропоновану його дружині (аташе з культурних питань в посольстві). Ілюзія безпечного життя у найкрасивішому місті світу вибухає в очах молодої сім’ї від моменту її прибуття в Париж, після терактів, що відбуваються, і створюють дивне відчуття, окрім почуття страху, вони породжують відчуття перебування знову «вдома», як в Ізраїлі.

Над фільмом працюють два ізраїльських режисера  – Елі бен Давід та Леонід Прудовский.

 

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи будете ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...