На Львівщині відкрили сонячну електростанцію за 34 мільйони євро

Опубліковано: 05.11.2018. Автор: . Львівська область

На Львівщині відкрили сонячну електростанцію за 34 мільйони євро
На Львівщині відкрили сонячну електростанцію за 34 мільйони євро

Першу чергу сонячної електростанції з комплексу, який стане найбільшим на території Західної України відкрили у селі Терновиця Яворівського району. Вона здатна розвантажити споживання електроенергії на піку – у денний літній час.

Другу чергу почнуть будувати у грудні. Її потужність буде орієнтовно 36 мВт, що збільшить потужність енергоострова до 130 мВт. Вже влітку наступного року її планують відкрити. Загалом енергопарк займе площу у 140 гектарів, повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Зазначимо, що електростанція займає площу 75 га, на якій розташовано понад 134 тисячі фотоелектричних панелей, трансформатор та підстанція 110-10-10 кВ потужністю 62 МВА для постачання електроенергії в мережу об’єднаної енергосистеми України.

У рік електростанція генеруватиме 41,251 млн кВт/год електроенергії. Обсяг інвестицій – 34 мільйони євро, з яких 70% є коштами Європейського банку реконструкції та розвитку.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

А вас зачепило підвищення тарифів на комуналку?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...