​На зло батькові: у Мінську чоловік, якому відмовили у кредиті, відрізав собі палець і кинув його консультанту

Опубліковано: 05.11.2018. Автор: .

​На зло батькові: у Мінську чоловік, якому відмовили у кредиті, відрізав собі палець і кинув його консультанту
​На зло батькові: у Мінську чоловік, якому відмовили у кредиті, відрізав собі палець і кинув його консультанту

Майже курйозний випадок стався в одному із торгових центрів Мінська.  40-річний чоловік прийшов у магазин і просив оформити йому розстрочку на мобільний телефон. Після того, як йому відмовили в кредиті, безробітний чоловік відрізав собі палець і кинув у консультанта. Майже, як у відомій приказці – піду без шапки, нехай на зло моєму батькові мені вуха повідмерзають.

Як повідомили у головному управління внутрішніх справ Мінського міськвиконкому, консультант пояснила чоловікові, що у нього є борги за послуги мобільного зв’язку компанії. Мінчанин заплатив на місці всю заборгованість, але служба безпеки оператора зв’язку все одно заборонила йому здійснювати будь-які кредитно-грошові операції.

Засмучений покупець відправився в інший зал торгового центру і знайшов на вітрині ніж. Він його розпакував і відрізав фалангу пальця лівої руки. Після цього повернувся в салон зв’язку і кинув палець в обличчя консультанту, яка відмовилася оформляти йому кредит.

Правоохоронцям чоловік сказав, що зробив це в помсту консультанту, тому що вона обманним шляхом змусила його оплатити борги. Медики швидкої встановили, що чоловік перебував під дією наркотиків. Його екстрено госпіталізували.

Також зазначають, що чоловік влітку вийшов з в’язниці, де відбував термін за незаконний оборот наркотиків. Також він неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжку, пишуть колеги із  видання «Дім новин».

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

А вас зачепило підвищення тарифів на комуналку?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...