Переможницею конкурсу краси «Місіс Швеція-2018» стала українка

Опубліковано: 05.11.2018. Автор: . Запорізька область

Переможницею конкурсу краси «Місіс Швеція-2018» стала українка
Переможницею конкурсу краси «Місіс Швеція-2018» стала українка

У Стокгольмі пройшов фінал конкурсу Miss Queen of Scandinavia, на якому Марія Свенссон (дівоче прізвище Хабарова) завоювала титул Missis Sweden International-2018. Марія – уродженка Бердянська Запорізької області, проте кілька років тому, вийшовши заміж, переїхала до Швеції.

Переможницею конкурсу краси «Місіс Швеція-2018» стала українкаПеремігши в конкурсі, Марія завоювала чотири титули – Missis Intercontinental International World, Missis Best Fitness Body, Missis Best Personality та Missis Queen International of Scandinavien 2018. Разом з головним титулом  вона також отримала можливість представити Швецію на Міжнародному конкурсі краси в Сінгапурі.

Марія Свенссон народилася в Запоріжжі, але жила і навчалася в Бердянську з 1992-го по 2003 роки, пишуть колеги із видання «Про Бердянськ». Закінчила Запорізький Національний університет, факультет іноземної філології, знає вісім мов.  Жінка зізнається, що об’їздила всю Європу – працювала провідним менеджером в Литовській транспортній компанії,  в Данії, потім приїхала до Швеції. Пропрацювавши у Стокгольмі чотири місяці, познайомилася зі шведом, за якого згодом вийшла заміж. Зараз виховують спільну донечку Анну Бель, якій уже п’ять років.

Зараз сім’я Свенссон живе в Стокгольмі. Марія має свою мовну школу та працює в державній школі для іноземців, де викладає шведську.

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

А вас зачепило підвищення тарифів на комуналку?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...