У Славську вирішили повністю відмовитися від поліетиленових пакетів

Опубліковано: 06.11.2018. Автор: . Львівська область

У Славську вирішили повністю відмовитися від поліетиленових пакетів
У Славську вирішили повністю відмовитися від поліетиленових пакетів

Таке свідоме екологічне рішення депутати Славської селищної ОТГ (Львівська область) прийняли на черговому засіданні сесії. Тепер поліетиленові пакети планують замінити на паперові та тканинні торбинки багаторазового використання. Щоправда, впроваджуватимуть це рішення поетапно.

Розпад поліетилену триває понад 200 років, а ми щохвилини використовуємо його тоннами. Франція, Італія та окремі штати США вже зрозуміли всі наслідки таких дій і відмовилися від використання поліетилену. У багатьох країнах вже проводять заходи, що мають на меті зменшити використання поліетилену. Тож ми не можемо залишатися осторонь цієї болючої проблеми, – зазначив голова громади Володимир Бега.

Спочатку у супермаркетах та магазинах покупцям будуть пропонувати альтернативні варіанти –  біологічні полімерні, паперові пакети чи тканинні багаторазові торбини. Окрім того, працівники ОТГ готують інформаційну кампанію на користь екологічного рішення.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

А вас зачепило підвищення тарифів на комуналку?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...