П’ятирічний хлопчик відсудив у тернопільських чиновників право на безкоштовне відвідування садочка

Опубліковано: 07.11.2018. Автор: . Тернопільська область

П’ятирічний хлопчик відсудив у тернопільських чиновників право на безкоштовне відвідування садочка
П’ятирічний хлопчик відсудив у тернопільських чиновників право на безкоштовне відвідування садочка

Щоправда, зробив це малюк не особисто. Позивачем і представником інтересів виступила його мама Анна Хасан. Жінку обурило рішення міської влади брати плату з батьків за відвідування їхніми чадами садочків, якщо ті не мають місцевої реєстрації. Тернопільський окружний суд сьогодні, 7 листопада, визнав наказ, згідно із яким почали ділити дітей на «своїх» і «чужих», незаконним і таким, що підлягає скасуванню.

Як повідомляють колеги з видання «ЗІК», нововведення було запроваджено ще минулого року. Тоді, згідно з наказом міського управління освіти і науки №261, батьки  дітей, які не зареєстровані у місті, щомісяця мали додатково сплачувати в дитсадках 1215 грн. Тернопільські чиновники нововведення пояснили децентралізацією і запропонували два варіанти: або голови громад, де зареєстрована дитина, укладають з обласним центром міжбюджетні трансферти, або батьки самі сплачують додатково у садочок чималу суму коштів.

Невдоволення мам вилилося в акції протесту, а потім і в юридичну площину – судовий позов.

Чи повернуть кошти мамам з «не місцевою» реєстрацією, які вже уклали відповідні договори з дошкільними закладами Тернополя, міська влада поки не коментує. Власне, як і не говорять поки чиновники, чи подаватимуть апеляцію на судове рішення першої інстанції.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

А вас зачепило підвищення тарифів на комуналку?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...