Старі автобуси зі старими тарифами: тернопільська міська влада погрозами змусила перевізників випустити завтра маршрутки

Опубліковано: 07.11.2018. Автор: . Тернопільська область

Старі автобуси зі старими тарифами: тернопільська міська влада погрозами змусила перевізників випустити завтра маршрутки
Старі автобуси зі старими тарифами: тернопільська міська влада погрозами змусила перевізників випустити завтра маршрутки

Нинішні два засідання постійної комісії з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку у Тернопільській міській раді все ж завершилися, нехай і хитким, та все ж перемир’ям. Лише після того, як міський голова Сергій Надал пригрозив розірвати із перевізниками угоди, ті погодилися завтра, 8 листопада, випустити на вулиці автобуси. Однак чи надовго – невідомо.

Наразі визначено, що перевізники будуть курсувати за старими тарифами (3/4 грн. у тролейбусах та 4/5 грн. у маршрутках) до отримання висновку незалежної експертизи щодо розрахунків тарифів, рішення депутатських комісій та відповідного рішення виконавчого комітету.

На мою думку, єдиним правильним кроком у питанні транспорту міста є створення єдиної муніципальної транспортної компанії. Тому, при першій можливості, Тернопільська міська рада буде закупляти муніципальні автобуси, які покращать якість пасажирських перевезень у нашому місті, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал. – Ми це зробили б і раніше, проте, як я казав, через складну фінансову ситуацію змушені були спрямувати кошти, що передбачалися на придбання автобусів, на захищені статті – зарплати освітянам та медикам.

Нагадаємо, перевізники, обурившись скасуванням рішення виконкому про підвищення тарифів, влаштували у місті демарш і два дні в Тернополі не курсувала жодна маршрутка. Сьогодні двічі відбувалося засідання депутатської комісії, яка займається питаннями транспорту, за участі громадськості, перевізників та фахівців, під час якої розглядалося питання щодо ситуації з транспортним перевезенням у Тернополі.  Усі сторони зійшлися на тому, що необхідно змінювати тариф на громадсько-пасажирські перевезення у Тернополі. Навіть за підрахунками громадських активістів, мінімальний розмір тарифу на проїзд у маршрутках (це при врахуванні, за їх словами, вартості дизпалива 23,5 грн.) повинен становити 6,70 грн.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

А вас зачепило підвищення тарифів на комуналку?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...