Вчені припускають, що на Марсі живуть привиди

Опубліковано: 08.11.2018. Автор: .

Вчені припускають, що на Марсі живуть привиди
Вчені припускають, що на Марсі живуть привиди

Офіційна наука вважає Червону планету мертвою, але уфологи і конспірологи припускають, що там живуть прибульці. Нібито «зелені чоловічки» ховаються під землею, там у них можуть бути побудовані цілі мегаполіси. Ще один варіант, що з’явився зовсім недавно, – Марс є місцем проживання привидів. Про це пишуть planetanovosti.com.

Так, експерти під час вивчення знімків Червоної планети, зроблених ровером НАСА «К’юріосіті», помітили дивний об’єкт, що світився, який не може бути випадковим відблиском. Справа в тому, що пристрій його записав з різних ракурсів.

Деякі уфологи і мисливці за привидами вирішили, що мова йде про людиноподібну істоту. Це може бути як привид, так і марсіанин, оскільки ми не знаємо точно зовнішнього вигляду інопланетян. Важливо, що на трьох знімках форма фігури трохи відрізняється, плюс, об’єкт рухається на висоті декількох десятків сантиметрів.

Як припускають фахівці в області паранормальних явищ, на Марсі можуть зустрічатися фантоми померлих гуманоїдів. Якщо у людини є душа, то логічно припустити, що і у інших істот вона теж є. Можливо, інопланетяни мають вічне життя, проте, в період реінкарнації, їх душі матеріалізуються в різних місцях. Звичайно, це тільки припущення, проте вони цілком можуть бути істиною.

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

А вас зачепило підвищення тарифів на комуналку?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...