Завдяки розгромній перемозі над французьким «Ренном», «динамівці» впритул наблизились до плей-офф Ліги Європи

Опубліковано: 08.11.2018. Автор: .

У четвертому турі групового раунду Ліги Європи «Динамо» на НСК «Олімпійський» у Києві впевнено перемогло французький «Ренн».

Команда Олександра Хацкевича відкрила рахунок вже на 14-й хвилині. Якісно поданий кутовий Віктором Циганковим дозволив Беньяміну Вербичу головою підрізати м’яч у ворота французів.

Другий гол кияни забили на 68-й хвилині після ще одного стандарту. Знову ж таки Циганков виконав штрафний з правого флангу, а Віталій Миколенко зіграв на випередження і влучно пробив головою.

А вже через чотири хвилини до розгромного рахунку довів Микола Шапаренко, який увірвався до штрафного майданчика з лівого флангу та закрутив м’яч під ліву стійку.

Гол престижу вдався «Ренну» лише на 90-й хвилині. Його автором став Теозона Сібачо.

Таким чином, «Динамо» перемогло «Ренн» 3:1, набрало 8 очок та вийшло на перше місце у групі K, випередивши «Астану», завдяки кращій різниці м’ячів. У «Ренна» залишилося 3 очка, у «Яблонця» – 2 пункти, повідомляють колеги з видання  champion.com.ua.

Нагадаємо, що в минулому турі «Динамо» обіграло «Ренн» в гостях з рахунком 2: 1.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.