Старенька лучанка хотіла позичити чи назбирати грошей, аби стерилізувати кішку

Опубліковано: 09.11.2018. Автор: . Волинська область

Старенька лучанка хотіла позичити чи назбирати грошей, аби стерилізувати кішку
Старенька лучанка хотіла позичити чи назбирати грошей, аби стерилізувати кішку

Ця зворушлива історія сталася у Луцьку. 86-річна жінка прихистила підкинуту кішку, а згодом вирішила її стерилізувати. Грошей на операцію бабуся обіцяла «назбирати або позичити». Та в клініці, куди пенсіонерка принесла кішку, прооперували врятовану тваринку безкоштовно. Про це йдеться на сторінці громадської організації «Спільний дім Луцьк» у Facebook.

Степанида Михайлівна прийшла у клініку «Кіт Леопольд» у Луцьку. Маленька, сухенька жіночка, у руці тримає папірець, на якому хтось їй намалювали, як ту клініку знайти. Принесла кішку, яку бабусі підкинули. Вона живе у неї в квартирі вже рік, двічі народжувала, кошенят бабуся роздавала. Та більше, каже, сил немає: кошенят не особливо хочуть брати, а викинути на вулицю чи втопити – рука не піднімається. Тож вирішила стерилізувати.

Сказали, що у вас в клініці таке можна зробити, – питає Степанида Михайлівна і при цьому ледь стримує сльози. – Скажіть, скільки то коштує. Я або назбираю, або позичу, скільки треба.

Старенька лучанка хотіла позичити чи назбирати грошей, аби стерилізувати кішку

Ветлікарі настільки розчулилися, що прооперували тварину безкоштовно. Проте бабуся все одно залишила у клініці 50 гривень, скільки мала.  Медики, побачивши, що  вона тварину носить у звичайному пакеті, запропонували подарувати їй спеціальну сумку. Степанида Михайлівна довго відмовлялася, погодилася лише тоді, коли її переконали, що  кішці так буде значно комфортніше.

Такі люди, як Степанида Михайлівна не дають втратити віру в доброту. Знаєте, які головні висновки з цієї історії? Якщо старенька, сухенька бабуся, яка живе на невелику пенсію, не читає мудрих статей в Інтернеті, зрозуміла необхідність стерилізації і знайшла для цього можливість, – соромно молодим людям з різноманіттям доступу до інформації давати киці таблетки чи примножувати кількість приплодів. Якщо жінка у 86 років знаходить в собі сили турбуватися про живу істоту, віддаючи їй останнє – соромно сильним і здоровим «рятувати» кошенят, підкидаючи під клініку,  – йдеться у дописі ГО «Спільний дім Луцьк».

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

А вас зачепило підвищення тарифів на комуналку?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...