Закарпаттю загрожує потужний землетрус

Опубліковано: 10.11.2018. Автор: . Закарпатська область

Закарпаттю загрожує потужний землетрус
Закарпаттю загрожує потужний землетрус

Про це заговорили місцеві експерти-сейсмологи, посилаючись на власні дослідження. Фахівці говорять, що показники землетрусу будуть досить високими. Зробити згадані прогнози фахівцям вдалося в процесі проведення моніторингу деяких даних.

За словами завідувача режимної геофізичної станції «Тросник» Василя Ігнатишина, востаннє обладнання фіксувало поштовх за поштовхом влітку 2015 року. До слова, той землетрус досі пам’ятають мешканці Тячівського району, кажуть трясло так, що всі спали на вулиці – в автомобілях чи просто неба, бо в хатах обвалювалася штукатурка і рухалися меблі, тож було небезпечно залишатися. Відтоді, впродовж трьох років, не зареєстрували жодного відчутного землетрусу, йдеться у сюжеті телеканалу «Першого кабельного».

У дослідника існує теорія, підкріплена спостереженнями та вивченням архівів, що Закарпаття раз на століття трусять потужні підземні поштовхи. Звісно, із похибкою у 10-20 років. Останній серйозний землетрус тут був в 1908 році. Тоді дуже постраждала Свалява. За традицією, таке затишшя, як зараз, трапляється перед бурею.

Коли саме чекати землетрус, вчені не уточнюють. Однак багато фактів говорить про те, що йому таки бути.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

А вас зачепило підвищення тарифів на комуналку?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...